ساعت دیواری رمزنگاری

پیشرفت زمان چیزی است که ما نمی توانیم کنترل کنیم. این اتفاق با سرعت مشابهی اتفاق می افتد که ما در حال زور زدن ، آگاهی ، خسته یا قفل هستیم. با تحولات اخیر ، یادآوری زمان لازم است. در حالی که ما اطمینان داریم که زمان می گذرد ، چرا چیزی را ایجاد نمی کنیم که پیشرفت زمان را بیش از پیش به تماشای آن بکشاند.

این ساعت توسط Mengenlehreuhr که در برلین آلمان یافت شد ، شلیک شد و می تواند به روشی مشابه مورد اغفال قرار گیرد. تقریباً مانند اولین ، زمان را با روش هایی برای زمینه های روشن و پر رنگ می گوید.

برجسته 96 Drove را روشن می کند که 52 لوگوی رقمی را روشن می کند. در مقایسه با حالت اول ، این ساختار شامل یک دورگرد است که یک حلقه ثانیه را در خود جای می دهد ، نه یک قالب نوار سطح. باند خارجی ثانیه های مربوط به مشخصات مرکز را نشان می دهد ، دو گروه زیر دقیقه ها را نشان می دهند که آخرین گروه داخلی ساعتها را نشان می دهد.

در صورتی که شما یک ماده قطعه و زمان اضافی برای سوزاندن داشته باشید ، چرا از این فرصت استفاده نمی کنید تا کاری کنید که آن را نشان دهد!

اگر من به نوعی توانستم بار دیگر این کار را انجام دهم ، تغییراتی در این مورد ایجاد خواهم کرد. در وهله اول ، من لبه و تابلوی Drove را به جای تیره رنگ می کردم. این امر نور بیشتری را از طریق کانونی عظیم در جلو بازتاب می دهد. من همچنین می خواهم تا نتیجه گیری برای تعبیه LED ها ادامه داشته باشد. من قبل از انجام این کار نیاز داشتم که تابلو انجام شود تا بتواند به من در تهیه کد کمک کند. با این کار در مسیر ضرب و شتم ، در ابتدا باید بدانیم که چگونه می توان آن را درک کرد!

شامل TipAsk سوالCommentDownload

مرحله 1: چگونه ساعت را بفهمید

ساعت از حلقه های داخلی به سمت خارجی پخش می شود. حلقه داخلی چهار فیلد هر پنج ساعت را نشان می دهد ، در نزدیکی حلقه بعدی ، به طور مشابه چهار فیلد ، که هر یک ساعت یک ساعت را نشان می دهد ، و در طراحی 24 ساعته ، قدردانی ساعت را نشان می دهد. حلقه سوم شامل یازده فیلد است که هر یک پنج دقیقه کل را نشان می دهد ، حلقه زیر دارای چهار فیلد دیگر است که هر لحظه یک لحظه کل را نشان می دهد. در آخرین زمان ، حلقه خارجی 29 زمینه به معنای حتی ثانیه ای است که نور در داخل آن می تواند نشان دهد که چند ثانیه عجیب و غریب است.

به عنوان مثال ، عکس فوق دارای 1 از رقم های پنج ساعته ، 3 عدد از رقم های یک ساعته ، 8 عدد از رقم های مختصر ، 4 عدد از رقم های مختصر ، 23 عدد از رقم های مختصر و 23 عدد از دو رقم دوم و رقم دوم مرکزی است.

1×5 + 3×1: 8×5 + 4×1: 23×2 + 1×1 = 8:44:47 = 8:44:47 AM

زمان بالا به نظر می رسد: 3×5 + 0x1: 3×5 + 2×1: 5×2 + 1×1 = 15:17:11 = 3:17:11 PM

زمان بالا به نظر می رسد: 3×5 + 2×1: 3×5 + 3×1: 16×2 + 1×1 = 17:18:33 = 5:18:33 PM

شامل TipAsk سوالCommentDownload

مرحله 2: دستگاه ها و مواد

دستگاه ها و مواد

دستگاه ها و مواد

دستگاه ها و مواد 3 تصاویر بیشتر

مواد سخت افزاری:

آردوینو نانو

ساعت مستمر

LED های آدرس پذیر

اتصالات نیرو

پیوند نیرو

اتصالات نیروی USB

مقاومت مقاوم در برابر نور و مقاومت تنظیم شده (در صورت خاموش بودن که به آن احتیاج دارید تا حدود عصر شب کم شود)

سیم

مواد نجاری:

چوب فشرده

چوب لعاب فشار

قراضه چوب (من از 2x4s استفاده کردم اما چوب سخت نیز در آن پر خواهد شد)

رنگ

ورق اکریلیک 30 x 36 اینچ. (در فروشگاه نزدیک بهسازی منزل یافت می شود)

Window Color (تلاش برای منبع در محلی. در صورت عدم دسترسی به هیچ کدام ، می توانید یک برگه را به اندازه کافی عظیم کشف کنید)

مایع استفاده از پنجره رنگ (من از آب مخلوط شده با پاک کننده کودک در بطری چلپ چلوپ استفاده کردم)

Windex

کاغذ قصاب

پیچ ها

چسب چلپ چلوپ

چسباندن

چسباندن استیک

دستگاه ها:

خط كش

تیغه Xacto

نوار

نوار دو طرفه

قطب نما

رقص برش دایره

اره منبت کاری اره مویی

اره نواری

شافت ساندر

پالم ساندر

صفحه ساندر

جدول تعویض

بیت

ابزار دریل و خسته کننده / درایور

سینچ

اتصال آهن

بستن

نوارهای سیم

شامل TipAsk سوالCommentDownload

مرحله 3: جمع آوری طرح بندی

چیدمان ها را جمع کنید

چیدمان ها را جمع کنید

برای طرح بزرگ ، آن را با استفاده از تنظیمات بنر در Adobe Peruser چاپ کنید. لبه ها را برای هر کاغذ و نوار کنار هم بچسبانید. خطوط عمودی ، سطح و گوشه به گوشه به ترتیب چیدمان کمک خواهد کرد. همه این صفحات تعداد کمی دارند که به آنها کمک می کند تا مرتباً خطای مرتفع شدن آنها را مرتب کنند.

تمام قالب ها و اسناد مورد نیاز در Sync 26 یافت می شوند.

شامل TipAsk سوالCommentDownload

مرحله 4: محافل برش سخت

حلقه های برش سخت

حلقه های برش سخت خرید ابزار ساعت هدیش آرت

با پخش کردن دو طرح روی یک ورق 3/4 در چوب فشرده ، دایره ها را با قطب نما به اندازه بزرگتر از آنچه مورد نیاز است بکشید. با استفاده از یک اره برقی ، شکل ناخوشایند را برش بزنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *