روایت فرشته نجات تیم عبدالله ویسی از درخشش در فولادشهر

روایت فرشته نجات تیم عبدالله ویسی از درخشش در فولادشهر

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم فوتبال پیکان امشب در فولادشهر مقابل ذوب آهن به پیروزی 4-1 رسید و شانس خود را برای بقا در لیگ برتر بیشتر کرد. پیکانی‌ها با این برد 18 امتیازی و از قعر جدول جدا شدند. در این بازی فراز امامعلی ستاره جوان تیم عبدالله ویسی درخشش خوبی در ترکیب پیکان داشت. امامعلی دو گل از چهار گل پیکان را به ثمر رساند البته که به عقیده خودش گل چهارم پیکان نیز باید به نام او ثبت می‌شد اما به نظر به نام دروازه‌بان ذوب‌ آهن ثبت شده.

فراز امامعلی مهاجم جوان پیکان که با گلزنی در این مسابقه هفت گله شد در خصوص مسابقه حساس مقابل ذوب آهن گفت: ما نیاز شدیدی به سه امتیاز این بازی داشتیم و خدا را شکر که موفق به شکست ذوب آهن شدیم. با این شکست حالا دیگر تیم آخر جدول نیستیم و باور داریم با توجه به توانایی‌های زیادی که در تیم داریم می‌توانیم هفته‌های آینده بهتر و موفق‌تر باشیم. سقوط کردن پیکان به دسته پایین‌تر اصلا اتفاق خوبی نیست و ما به چنین چیزی اصلا فکر هم نمی‌کنیم. همه تلاش من و بقیه بچه‌های تیم در جهت رساندن پیکان به جایگاه اصلی خودش است.

بیشتر بخوانید: پیکان با 4 چرخ از روی ذوب آهن گذشت

مهاجم پیکان همچنین در ادامه گفت: مطمئنا همه شما دیدید ما هفته گذشته هم لایق باخت مقابل پرسپولیس نبودیم. ما در آزادی از استقلال امتیاز گرفتیم و همین کار را مقابل پرسپولیس هم می‌توانستیم انجام دهیم اما کمی بدشانس بودیم. پیکان سومین خط حمله برتر لیگ‌برتر است و قرار گرفتن در رده پانزدهم برای چنین تیمی عجیب است. ما هم همه تلاش‌مان را انجام می‌دهیم که از این جایگاه فاصله بگیریم و در لیگ‌برتر بمانیم.

فراز امامعلی که در این فصل 22 درصد گل‌های تیمش را وارد دروازه حریفان کرده یکی از مهره‌های قابل اتکای تیم ویسی است. امامعلی در پایان صحبت‌هایش در خصوص بازی امشب مقابل ذوب‌آهن گفت: خوشحالم با دبلی که انجام دادم به پیروزی تیم کمک کردم. البته که اگر کمی بدشانس نبودم یا اتفاق‌های دیگری رخ می‌داد گل چهارم تیم هم ممکن بود به نام من ثبت شود و من در این بازی هت‌تریک کنم. در هر حال بابت کسب سه امتیاز خوشحالم. نباید فراموش کنیم که کار سختی برای ادامه فصل داریم و هفته بعد جدال مقابل گل گهر سیرجان جدال مرگ و زندگی خواهد بود.

251 257

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *