رستوران ها بهترین محل برای غذا خوردن Someting!

[ad_1]

مردم به نظر می رسد به عشق عجیب و غریب عطر ادویه جات هندی و achaars. هند است که قطعا جایی برای شگفت آور, هندی, مواد غذایی, اما لندن به مراتب پشت سر نیست. لندن نیز میزبان برخی از معتبر هندی رستوران. از شیک و ذوق دکور است که به یاد شما را از هند به chutneys, achaars و دستور العمل های رستوران های هندی در لندن به نظر می رسد به آن همه است. رستوران هندی در لندن در حال بازدید هستند و مطمئنا بازدید برای عشق مردم باید برای هند است. لندن رستوران به رخ کشیدن آن بی حد و حصر انواع خوشمزه غذاهای گیاهی همراه با تند و عجیب و غریب, غیر گیاهی ادویه کاری. وسوسه انگیز غذاهای گیاهی هند شامل Navratan کرما, شاهی پنیر Baingan ka Bharta, Daal Makhni و غیره و غیر گیاهی, غذاهای, کره, مرغ, مرغ چراغ پیشانی مدل tikka سرگرمی و شرابی رستوران tikka.

جدا از غذای هندی ، آشپزی دلخوشیها از آسیا نیز بسیار محبوب است. چین و سنگاپور و تایلند و مالزی و جاهای دیگر نیز flaunted در منوی کارت از دیگر رستوران در لندن است. پان آسیایی, طعم تسلط ناهار خوری صحنه در لندن برای تجربه لذت بخش را ارائه می دهد. این رستوران ارائه به صورت بوفه و همچنین al’-جداجدا سفارش داده شده. با رنگارنگ کوکتل و برخی از کشنده mocktails آسیایی ناهار خوری تجربه اوج است. خوردن مورد علاقه ترین و تخصصی غذاهای از آسیا نشستن در خانه خود در لندن این پان آسیایی رستوران در لندن قطعا باید خود را در نقطه فروش منحصر به فرد تنظیم شده است.

این رستوران در لندن با آنها را مربوط به دکور و موسیقی با غذاهای که باعث می شود تجربه ناهار خوری بیشتر است. داشتن یک نوار در خدمت نفیس ترین الکل و نوشیدنی تنها می افزاید: به استادانه درست شده, آسیایی, تنظیم. مردم را به خود جلب آسیایی, مواد غذایی برای هوش ادویه جات ترشی جات و گیاهان است. ارائه بهترین غذاهای از سراسر جهان, لندن قطعا ترویج چند فرهنگی. غذا خوردن این است که بخشی جدایی ناپذیر از این شهر زندگی این برجسته تر می شود با دیدن انواع لندن رستوران همراه با بسیاری از خیابان دکه مواد غذایی پراکنده در سراسر شهرستان.

یک مرکز فرهنگی و یک شهر است که دوست دارد غذا لندن قطعا بسیاری برای هر کسی که سفر و یا برنامه ریزی وجود داشته باشد هر زمان به زودی. برای همه کسانی که در حال رفتن وجود دارد برای تعطیلات به ویژه از آسیا آن است که صد در صد مطمئن است که شما نمی خواهید به از دست, هندی, چینی و سایر غذاهای وجود دارد. غذاهای معتبر در سطح جهانی تنظیم است برای رفتن به یک تجربه بزرگ برای هر کسی که دوست دارد به سفر و در عین حال ماندن در تماس با آسیایی, ریشه است. نباید فراموش مزه و تلاش همه چیز است که در لندن برای دریافت جامع از محل اما برای همه کسانی که بار زمانی که شما از دست رفته هند و یا ریشه های خود را هر رستوران هندی در لندن می تواند شما را به بازگشت به هند رفت. که در تماس با مواد غذایی خود را, شیوه زندگی, فرهنگ, دکور و فضای دشوار است زمانی که شما در لندن است. از این رو با بهره گیری از چشم انداز رنگارنگ از شهر غرقه شدن در اتفاقات این شهر همراه با خوردن بهترین غذا در رستوران در لندن باعث می شود برای یک تجربه دیدنی که مطمئنا نمی تواند از دست رفته.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *