رستوران نرم افزار بهره مندی بیشتر مردم از شما – صاحب کسب و کار

[ad_1]

صاحبان رستوران ها و اپراتورها فقط در حال حاضر شروع به شدت به دنبال تلفن همراه فرصت های بازاریابی از جمله برنامه توسعه است. در حالی که ایجاد یک برنامه برای رستوران خود را به نفع خط پایین خود را وجود دارد خیلی بیشتر از آن را انجام دهد. شما ببینید مشتریان سود به همان اندازه به عنوان بسیاری از برنامه رستوران به عنوان کسب و کار که شاغل آن است.

اگر شما با توجه به سرمایه گذاری در یک برنامه تلفن همراه برای رستوران خود و یا کلوپ شبانه سپس زیر را در نظر بگیرید; 95 درصد از کاربران گوشی های هوشمند انجام رستوران جستجوها و 90 درصد از این کاربران برای فروش در روز بود. نزدیک به نیمی از تمام رستوران به مشتریان با استفاده از برنامه های تلفن همراه برای رستوران ها آنها مکرر بیش از دو بار در ماه. مشتریان عاشق برنامه به دلیل آن را ارائه می دهد اطلاعات مستقیم سهولت از سفارش بدون نیاز به نگرانی در مورد صحت و یکی از سفارش, رژیم غذایی, مشخصات و توانایی امن رزرو بدون نیاز به مقابله مشغول سر و صدای پس زمینه – معمولا هنگامی که ساخت یک تماس تلفنی به یک رستوران محبوب.

رستوران برنامه واقعا یک ابزار برنده برنده برای مشتریان و صاحبان کسب و کار به دلیل آن را فراهم می کند یک تجربه تعاملی برای مصرف کننده و (همراه با رشد درآمد) مهم مشتری داده است که کمک خواهد کرد که راهنمای کسب و کار آینده تصمیم گیری.

82 درصد از مشتریان رستوران مانند استفاده از پرداخت آنلاین از ویژگی های. این نرم افزار تلفن همراه ویژگی های امن می تواند درآمد بیشتر برای کسب و کار ارائه و تحویل و کمک به مشتریان تصمیم می گیرید که رستوران برای تحویل سفارش از طریق ساده ترین برنامه برای استفاده از زمانی که در مقایسه با دو رستوران جانبی توسط سمت.

صاحبان کسب و کار نباید نگران پیچیدگی اغلب در ارتباط با مفهوم برنامه سفارشی طراحی شده است. وجود دارد بسیاری از شرکت ها آنلاین است که کمک به صاحبان کسب و کار ایجاد و راه اندازی موثر برنامه های تلفن همراه. فقدان ویژگی های رو به جلو مهارت نباید برانگیختن ترس و یا تردید با صاحبان کسب و کار. آن را آسان تر است برای یادگیری در مورد بازار تلفن همراه و پول از آن است که باقی می ماند غیررقابتی و از دست دادن آنچه که در واقع بسیار آسان فروش.

مشتریان می خواهید به تجربه های بزرگ با رستوران آنها عشق را به مکرر. این تجربه فوق العاده ای را بدون در نظر گرفتن اگر آنها در شخص و یا در عرصه مجازی کمک برای تعریف یک نام تجاری و رشد وفاداری مشتری است. بنابراین برنامه های تلفن همراه بهره مندی بسیاری از مردم – از عملیاتی یک سمت به سمت مشتری.

اگر شما می خواهید به استخدام یک شرکت برای طراحی یک برنامه سفارشی برای رستوران خود را به یاد داشته باشید برای نگه داشتن طراحی ساده است. بازاریابی مطالعات نشان داده اند که رنگ های اولیه و اشکال ساده و ارائه می دهد به بهترین تاثیر می آید به نیازهای مشتریان خود را.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *