دیابت نوع 2 – می توانید کاری و دیابت واقعا بود دوستان ؟ هندی, مواد غذایی مناسب برای بیماران دیابتی!

[ad_1]

بسیاری از نوع 1 و ديابت نوع 2 هدایت و روشنی از مواد غذایی به دلیل آن را گرایش به لود شده با قند خون بالا رفتن سرسام آور کربوهیدرات تصفیه. اما غذای هندی است که بیش از انبه lassis و سیر نان. وجود دارد بسیاری از خوشمزه و خوش طعم غذاهای هندی است که می تواند شما را برآورده کاری شیرینیهای بدون قند خون خود را پرواز خارج از کنترل است.

تندوری Roti: هیچ چیز ضربان فرو بردن یک ترد تکه نان هندی در یک تند, هندی, غذای جانبی مانند Daal یا Aloo گبی است. اکثر نان هندی از تصفیه انواع معنی آنها کم فیبر اما غنی در شاخص قند خون بالا کربوهیدرات.

تندوری roti کل دانه نان هندی است که نمی خواهد تاثیر قند خون خود را تا حد بسیار تصفیه شده نان مانند نان و dosa. اما roti بالا است و در مجموع کربوهیدرات و شما باید خود را محدود بخشهایی از این نان در وعده های غذایی خود را به یک قطعه.

چانا ماسالا: هندی, غذاهای گیاه خواران بهشت از آنجا که پایه و اساس آن سالم است منابع پروتئین مانند حبوبات. چانا ماسالا یک آتشین شمال هند کلاسیک که شامل مقادیر سخاوتمندانه از نخود. نخود و دیگر حبوبات مهم برای بیماران دیابتی است چرا که نه تنها آنها را به آرامی هضم, اما آنها حاوی فیبر محلول تاخیر هضم بقیه غذا.

Bhindi تاپیک: بامیه مشترک گیاهی در هند که به دست آوردن محبوبیت بیشتر و بیشتر stateside. با یک طعم منحصر به فرد و بافت آن را هیچ جای تعجب است که بیشتر و بیشتر مردم به دنبال این سبز گیاهی غنی از فیبر غذایی و ویتامین های گروه B.

سبزیجات مانند بامیه هستند که باید برای رژیم غذایی دیابتی به دلیل آنها یک شاخص قند خون پایین و به شما کمک کند از دست دادن وزن بیش از حد. Bhindi سرگرمی یو پی اس حول و حوش در دشت-پیر بامیه و آن را تند غذا سرشار از سالم عطر و طعم. همچنین یک مطالعه دریافتند که یک ترکیب بامیه در کاهش خطر ابتلا به دیابت مربوط به کلیه آسیب می رساند.

Daal: هندی, daal یک عدس مبتنی بر ظرف است که باید در بسیاری از اصیل هندی شام جداول. عدس بالاتر پروتئین و فیبر از دیگر منابع کربوهیدرات مانند نان گندم یا برنج.

تندوری ماهی: ماهی سرشار از چربی های امگا-3 است که به کاهش التهاب و قند خون مدیریت آسان تر است. جایگزین کردن گوشت چرب را در رژیم غذایی مانند گوشت خوک و همچنین می تواند به کاهش خطر ابتلا به بیماری های قلبی… یک بیماری است که اکثر بیماران دیابتی نوع 2 در نهایت مرگ از. تندوری طول می کشد خسته کننده ماهی و تبدیل آن به یک عطر و طعم-ترکیدن کبابی درمان است. تندوری جفت ماهی کاملا با ديابت دوستانه غذاهای هندی مانند سبزی کاری.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *