درهم Mediterrania Saidia ملک راه اندازی

[ad_1]

پادشاه مراکش محمد ششم به تازگی افتتاح معتبر Mediterrania Saidia جامعه منحصر به فرد ترین ساحلی جدید توسعه در مراکش و ساحل d ‘ Azur از این منطقه با امکانات 5 ستاره خط مقدم به بهترین سواحل در مراکش.

این رویداد راه اندازی بخش 2 از عظیم مارینا با ظرفیت میزبان 1350 قایق ال Palmeral زمین گلف 18 حفره کورس قهرمانی باید توسط ترون گلف مدینه Saidia 40 هکتار منطقه خرید ساخته شده است درست مثل مراکش سنتی مدینه در مراكش و دو ساحل مقابل هتل: این Barcelo و Iberostar.

Mediterrania Saidia اولین و تنها مورد حمایت دولت پروژه در ساحل دریای مدیترانه از مراکش و این کمک مالی دولت به معنی بسیار کم خطر بسیار مهم در بازار امروز است. قیمت ها در کسری از دیگر تاسیس لوکس مارینا نقاط مرجع در منطقه مانند Puerte Banus, Vilamoura و ساحل d ‘ azur.

جامعه جدید است و نزدیک به وجده فرودگاه و پروازهای مستقیم از انگلستان در دسترس خواهد بود پس از رزرو هتل شروع به جاری شدن سیل در. به شما یک ایده وجود خواهد داشت بیش از 20 هتل جهانی گروه های کاری در Saidia از جمله ریو, Courtyard, Globalia, Iberstar رادیسون بهترین غربی, Golden Tulip جهان هتل به نام اما چند.

ویژه قوانین مالیاتی اعطا شده توسط دولت اضافه کردن به عالی سرمایه گذاری اعتبار Saidia و برنامه ریزی دقیق قوانین محدود توسعه به حداقل مطلق. این Mediterrania Saidia رفت و آمد مکرر را پوشش می دهد 7,000,000 بودند m2 و باید ظرفیت 30,000 تخت و تولید 8,000 مستقیم شغل و 40000 غیر مستقیم آنهایی که در سال 2013. بسیار کم-تراکم ساخت افزایش 5 ستاره لوکس محیط زیست است. تا به حال 33 درصد از ظرفیت اسکان به دست آمده است و 1,700 مستقیم و 8,500 غیر مستقیم شغل ایجاد شده است.

برای شما, سرگرمی و خدمات ایمنی وجود دارد:

* 6 کیلومتری از ساحل با 17 باشگاه ساحل منحصر به فرد * 3 طراح زمین گلف – یک قهرمانی استاندارد * مناطق تجاری از جمله بزرگ درهم السوق * برترین مارک های بین المللی, میله, رستوران ها و مرکز خرید * آبگرم, باشگاه تناسب اندام, پارک آب و یک مرکز پزشکی * جامع 5 ستاره امکانات ورزشی از جمله دیوید لوید باشگاه تنیس * استادیوم فوتبال داخل سالن و هوای آزاد, مکان عمومی, استخر, از جمله یکی از المپیک اندازه * 1000 صندلی, کسب و کار سالن اجتماعات و مرکز نمایشگاه * غواصی قایقرانی مرکز و باشگاه قایق بادبانی * مرکز پزشکی و هلیکوپتر * پارک آبی

1.5 میلیارد دلار Saidia جامعه است که بخشی از دولت مراکش “طرح Azur” برنامه ای است که با هدف ایجاد جدید توریستی و افزایش تولید ناخالص داخلی سهم درهم گردشگری به 20 ٪ در سال 2010. این خواهد بود که زمانی با توسعه استراحتگاه ساحلی در میان دیگر اقدامات. Saidia در نظر گرفته شده است که از مهم ترین این طرح Azur پروژه آن را به عنوان بزرگترین و اولین بار بود که راه اندازی.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *