حضور سرخیو راموس در المپیک توکیو قطعی شد؟

حضور سرخیو راموس در المپیک توکیو قطعی شد؟

[ad_1]

تیم المپیک اسپانیا یکی از تیم هایی خواهد بود که در المپیک 2020 ژاپن شرکت خواهد کرد. رسانه های اسپانیایی سال گذشته گزارش دادند با توجه به اینکه همه تیم‌ها در المپیک می‌توانند از سه بازیکن بالای 23 سال استفاده کنند، سرخیو راموس کاپیتان رئال و تیم ملی بزرگسالان اسپانیا قصد دارد که در این رقابت ها حضور پیدا کند.

راموس پس از فتح جام جهانی و یورو 2008 و 2012 این بار می خواهد در المپیک 2021 ژاپن مدال طلا را به گردن آویزد. پیش از این جوردی آلبا و خوان ماتا در المپیک 2012 به عنوان بازیکن بالای 23 تیم ملی اسپانیا را همراهی کردند.

امروز نشریه آاس گزارش داد که فدراسیون فوتبال اسپانیا حالا به صورت جدی در حال بررسی حضور راموس در المپیک توکیو است و این احتمال که کاپیتان رئال و تیم ملی اسپانیا در المپیک حاضر باشد، بسیار بالاست. رقابت هایی که قرار بود تابستان 2020 برگزار شود که به دلیل اپیدمی کرونا یک سال به تعویق افتاد.

راموس با 172 بازی ملی برای اسپانیا از این حیث رکورددار است و تنها 4 بازی ملی تا تبدیل شدن به فوتبالیست اروپایی با بیشتری بازی ملی فاصله دارد. او با حسن فوتبالیست مصری که از این حیث در دنیا رکورددار است نیز تنها 12 بازی ملی فاصله دارد و به نظر می رسد رکورد او را نیز خواهد شکست.

251 251

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *