جهان آتیپیک هتل ها

[ad_1]

مردم کاملا استفاده می شود برای دیدن هتل ها و آسمان خراش های قوی که دستگاه بیش از شهر افق با درب نیمه بسته نگهداشته شده برای مهمانان که خواهد ماندن شب در یکی از آنها به شدت آراسته اتاق. وجود دارد انواع دیگر از هتل ها در سراسر جهان در اختیار داشتن چیزی است که مطمئنا بستم تخیل هر کسی که می خواهد به سفر و تجربه چیزهای مختلف.

اولین مثال یک هتل حک شده و مجسمه از برف و کل بلوک از یخ به درستی نام هتل یخ. متعدد وجود دارد یخ هتل نارسایی جهان به خصوص در مکان هایی که آب و هوا مناسب است برای ساخت یک. نروژ دارای چند و کشورهای دیگر مانند کانادا و فنلاند و سوئد دارای حداقل یک.

این یخی در سوئد ایجاد کرد از Jukkasjärvi در این هتل یخ و مسافران به امید تجربه های سرد خود را تسلی می تواند دست آوردن دسترسی از دسامبر تا مارس هر سال است. به طور طبیعی وجود دارد هیچ راهی برای نگه داشتن یخ هتل ایستاده در طول سال بنابراین هر یک بازسازی سالانه هنگامی که درجه حرارت مناسب است.

نوع دیگری از آتیپیک هتل هتل کپسول که برای اولین بار توسعه یافته در ژاپن است. کپسول هتل ها مانند استاندارد هتل با رستوران ها و دیگر امکانات. تنها تفاوت این است که هیچ اتاق. امکانات رفاهی شامل انباشته کپسول قادر به کنار هم قرار داده و از بالا به پایین تا دو کپسول ،

افزایش بالا هتل ها محدود شود به کسانی که با مبانی زیر بتن. چگونه است ؟ نیز وجود دارد treehouse هتل ها با استفاده از فرم طبیعی و قدرت درخت زندگی در ساختار این هتل خود را. نمونه های محبوب شامل به درستی نام Treetops هتل در کنیا و Ariau برج واقع در برزیل. به عنوان مثال دیگری از یک هتل با خرج کردن از طبیعت, باغ, هتل های تکامل یافته از محبوب باغ به ایجاد یک هویت به عنوان یک هتل. این Gravetye مانور هتل در غرب ساسکس است که یکی از این هتل.

اگر وجود دارد از آسمان خراش های قوی و سپس نیز وجود دارد که هتل های واقع در زیر آب. قادر به وارد کردن برخی مانند ژول زیراب تسلیم در فلوریدا مهمانان نیاز به شیرجه رفتن با دنده غواصی. حتی وجود دارد که قصد دارد برای ساخت یک هتل با سوئیت در پایین خلیج فارس خود را. متاسفانه این پروژه لغو شد چند سال پیش. امیدوارم که وجود خواهد داشت برخی در آینده که در واقع در بستر دریا.

علاوه بر این وجود دارد چند شناخته شده غار هتل ها در مکان های مختلف در سراسر جهان با یکی در جنوب و استرالیا و دیگری در اسپانیا و برخی در ترکیه است. این غار هتل ها سازه های ساخته شده به سمت راست غار سازند با برخی از آنها حتی گسترش دورتر زیرزمینی.

وجود دارد در واقع کاملا یک شماره منحصر به فرد و غیر معمول انواع هتل ها هر یک با یک شخصیت است که می شکند قالب از آنچه که ما معمولا فکر می کنم هنگامی که ما می گویند “هتل”. مطمئنا این هتل ارائه یکی از یک نوع تجربه است که هیچ آسمان خراش در شهر می تواند داشته باشد. اگر کسی او را می یابد و یا خودش را در نزدیکی یکی از این هتل ها شاید این امر می تواند یک فرصت عالی برای تجربه این مکان های غیر معمول از مهمان نوازی.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *