جنوب انتاریو بهترین راز نگهداری – محلی Whitewater قایق سواری در رودخانه

[ad_1]

گراند رودخانه قایق سواری شرکت از جنوب انتاریو ارائه می دهد هدایت whitewater قایق سواری برای همه در Nith رودخانه در نزدیکی پاریس. کمی شناخته شده Nith ارائه می دهد یکی از بهترین whitewater تجربه در جنوب انتاریو و یک ساعت در غرب تورنتو پانزده دقیقه خاموش بزرگراه 403.

Whitewater قایق سواری در سفر هستند 3 تا 4 ساعت در ظهر به اوج خود رسید با 3 کیلومتر اجرا از چلپ چلوپ. Whitewater قایق سواری سفر شروع می شود در هملت کنسرو است. در مورد نیمه راه پایین rafts جلو در اتوبوس برای ناهار و مستراح شکستن… و سپس به مقصد نهایی, لوبیا, پارک Grand River در پاریس.

این هدایت سفرهای شروع کردن در یک بیابان تنظیم banked بالا خشت bluffs treed با Carolinian جنگل. این باریک رودخانه به ارمغان می آورد خط ساحلی نزدیک ایجاد عالی حیات وحش مشاهده فرصت های گوزن روباه, گربه وحشی ترکیه است. بیشتر پایین دست هستند آبشاری آشامیدنی چشمه در شیطان غار احاطه شده توسط سنگ آهک فضای سبز. از این نقطه Nith رودخانه جمع آوری سرعت ایجاد امواج ایستاده و waterslides آن را به عنوان سراسیمه به عضویت Grand River.

این whitewater قایق سواری در سفر امن و تجربه هیجان انگیز برای خانواده ها و مدارس و شرکت ها قایق سواری در ماجراهای. اندازه و سن و چابکی و مهارت سطح مهم نیست… خود-نجات 8 مرد whitewater rafts پیشنهاد یک سفر از ثبات و ایمنی با چلپ چلوپ.

هزینه برای چهار ساعت whitewater قایق سواری در سفر 65 $در هر فرد است که شامل راهنمای دست و پا زدن lifejacket و بالادست سوار شاتل. وجود دارد همچنین هدایت سریع آب کانو و کایاک سفر در دسترس برای گروه های کوچک از یک تا شش نفر است.

برای کسانی که مایلند یک شب اقامت در منطقه ریور ریج تخت & صبحانه در دسترس است و می تواند میزبان به دوازده نفر. این B&B دارای یک فضای باز مشرف گراند دره رودخانه و ارائه می دهد عالی کشور صبحانه. ظریف آرلینگتون هتل در پاریس نیز برای اقامت یک شبه و شامل جریمه ناهار خوری. رستوران در پاریس متفاوت از فست فود به اردوگاه 31 با آن برنده جایزه جنوب سبک barbeque.

اگر به دنبال یک whitewater قایق سواری تجربه در جنوب انتاریو… که در آن رودخانه زمان بیش از زمان سفر… یک روز بهار سفر در Nith رودخانه است که ارزش بازدید.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *