جریان تحریف و تحریم را زمین بزنیم

جریان تحریف و تحریم را زمین بزنیم

[ad_1]

دشمن در این راه نیز از تهدید علیه کشور، تحریم های اقتصادی و … استفاده کرده اما همیشه شکست خورده است. البته بعضی افراد تهدیدات این دشمن را جدی گرفته و مردم را می ترسانند. حتی گاهی پا را فراتر از حد گذاشته و به آمریکا پیام می دهند که تهدیدات و تحریم ها را بیشتر کند. 

تحریف و وارونه جلوه دادن واقعیت، موضوع دیگری است که دشمن از آن به عنوان ابزاری برای مقابله با جمهوری اسلامی استفاده می کند. به طور مثال حضور مردم در انتخابات، راهپیمایی ها و فعالیت های سیاسی را به گونه ای نشان می دهند که مردم از حکومت خسته شده اند. درحالی که در عمل ملت بزرگ ایران، هرگاه منافع کشور به خط بی‌فتد؛ پر قدرت به صحنه آمده و از نظام دفاع می کنند. 

انسجام و وحدت مردم،  توجه مسئولان به مردم بخصوص به قشر آسیب پذیر، مبارزه با فساد، توجه به اقتصاد مقاومتی و تکیه بر توان داخلی می تواند از راه های پیروزی بر این ۲ جریان باشد.

در این میان همدلی و همراهی مسئولان سه قوه اهمیت ویژه ای دارد. آنان باید علاوه بر انجام وظایف، تعامل با یکدیگر و عمل به رهنمودهای رهبر انقلاب؛ از افراد خودباخته و شیفته بیگانگان در عرصه مدیریت کشور استفاده نکنند. اگر همه با هم در یک مسیر حرکت کنیم نه جریان تحریم و نه جریان تحریف قدرتی در مقابل قدرت ملت ایران نخواهند داشت و شکست خواهند خورد.

* نماینده مردم رشت در مجلس یازدهم

۲۷۲۱۵

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *