جدول تشک (Placemats) بیشتر در خدمت اهداف از شما فکر می کنید

[ad_1]

بسیاری از رستوران ها خرید میز تشک فقط به عنوان بخشی از کارد و چنگال برای حفاظت از سفره از عوارض بیماری کاهش یافته و یا ریخته مواد غذایی است. در حالی که این هدف اصلی هر جدول حصیر دیگر وجود دارد و با ارزش تر توابع آن را می تواند انجام دهد. در واقع تا بازار و رستوران ها استفاده از آنها را بیشتر به عنوان یک شی تزئینی از عملکرد یک. حتی در اینجا مواد مورد استفاده است که اساسا در نظر گرفته شده برای منعکس کردن وضعیت رستوران و در کلاس از مشتریان خود.

مثلا تشک ساخته شده از ابریشم خام خوب پنبه نفیس بامبو, کاغذ دست ساز ، اضافه کردن قابل ملاحظه ای به هزینه های در حال اجرا رستوران. مدیریت معمولا از طریق فشرده مذاکرات در حالی که آنها را خرید. مواد و رنگ و طرح و بافت و اندازه و طرز کار تا حد زیادی تاثیر تاثیر چنین جدول تشک را بر روی محیط زیست است. آنها نیز نیاز به تعمیر و نگهداری دختران بی عیب و نقص و به موقع تعویض. چنین جدول تشک به معنای انتقال سطح زیاده روی رستوران در افزایش تجربه ناهار خوری.

وسط سفارش رستوران ها بیمار می تواند استطاعت لوکس از نوع جدول تشک بالا توضیح داده شد به دلیل بزرگ در محدوده زمانی معین هزینه های مورد نیاز برای حفظ آنها. از این رو آنها معمولا برای حل و فصل بیشتر اقتصادی قابل استفاده مجدد هستند. این تشک به طور معمول ساخته شده از یا مواد مصنوعی و یا چند لایه با مواد مصنوعی. با انتخاب یک طرح مناسب از قفسه انواع این تشک می تواند در خدمت دو هدف حفاظت از سفره و همچنین بهبود محیط زیست است. به علت مراقبت باید گرفته شود در حالی که تهیه آنها را به اطمینان حاصل شود که طراحی و رنگ تعریف فضای داخلی رستوران. همچنین بهتر است آن را اتمام طرح های مورد استفاده توسط دیگر نزدیکی رستوران ها برای جلوگیری از تکرار.

با وجود جلسه این نیازهای اساسی این فله تولید جدول تشک دست در یک فرصت مهم را. یک میز حصیر به عنوان یک نمونه عالی از برقراری ارتباط با مشتریان خود را. آنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد نه تنها به بازتاب موضوع رستوران خود را, اما آنها همچنین می تواند کمک در طرح شعار خود را و ساخت یک هویت است. این را می توان با رفتن به صورت سفارشی ساخته شده, میز, تشک دقیقا مطابقت با نیازهای خود را در تمام جنبه های. با ارائه تکنولوژی روز از جمله تشک در دسترس هستند حتی در مقادیر کوچک در قیمت مقرون به صرفه.

در بیشتر رسمی پایان بازار رستوران با استفاده از جدول تشک ساخته شده از کاغذ اسپانسر شده از طرف محلی ایجاد کسب و کار با پیام های خود را چاپ شده است. این تشک ها معمولا با توجه به رایگان به رستوران. بسیاری از فست فود های زنجیره ای نیز با استفاده از کاغذ تشک چاپ ویژه ارائه می دهد. در اینجا آنها خدمت بیشتر به طور مستقیم به عنوان یک پیام هیئت مدیره.

آنها می گویند که یک مرد گرسنه است یک مرد عصبانی. و یک مرد عصبانی است آخرین فرد هر محل کسب و کار می خواهد. انتظار برای مواد غذایی است که یک تحریک پذیر تجربه و باعث ناخواسته برای نارضایتی برای کسی که شام میخورد. برخی از رستوران های غلبه بر این با داشتن میز و تشک چاپ با غیر تجاری ماده مانند پازل, چیزهای بی اهمیت, جوک, معروف, نقل, خط, نقاشی برای رنگ آمیزی و غیره. این تشک در خدمت هدف از نگه داشتن شام مشغول در حالی که انتظار برای مواد غذایی خدمت کرده است.

هر کدام از نسخه شما انتخاب می کنید اطمینان حاصل شود که آنها با توجه به هدف در نظر گرفته شده; زیرا یک میز حصیر می توانید انجام دهید خیلی بیشتر از فقط حفاظت از سفره.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *