تنوع در غذای هندی – از Tandoori مرغ به دام Aloo

[ad_1]

هند یک کشور با بسیاری از تنوع ادیان و زبان ها. هنوز هم بیشتر است تنوع غذایی که هند را ارائه کرده است. غذای هندی متشکل از های مختلف منطقه ای ظرافتهای. از Idli و Uttapam در جنوب به معروف tandoori مرغ از لکنو شهر نواب. گجرات به معروف Dhokla و Khakri ظروف برای ارائه در حالی که معطر چای ادویه دار و دام aloo از کشمیر بی همتا هستند. غذاهای هندی را می توان به طور عمده طبقه بندی به چهار دسته عمده جنوب هند, جنوب هند, جنوب هند و غرب هند. هندی, مواد غذایی عمدتا گیاهی وجود اینکه تعدادی از غذاهای سنتی آماده با استفاده از انواع مختلف گوشت.

غذاهای هندی متفاوت از کسانی که در کشورهای غربی که در بسیاری از این شامل برخی از نوع نفت و به طور کلی پخته شده بر خلاف کشورهای غربی که در آن مواد غذایی است که بیشتر بو داده یا کبابی. سالاد نیز اغلب در خدمت جداگانه از ظروف به جای اینکه مخلوط با غذاهای. یکی دیگر از ویژگی از مواد غذایی نهفته در انواع گسترده ای از ادویه جات ترشی جات استفاده می شود که در ظروف. برخی از شایع ترین بودن زنجبیل ترش انبه پودر هل, دارچین, Corriander, زردچوبه, زیره سبز. این گونه نه تنها به ارائه طعم اما همچنین کمک به افزایش یک فرد سلامت.

صحبت از تنوع زیادی در مواد غذایی چند از دلایل اصلی برای این می تواند اشاره به این محل و تا حد زیادی متفاوت نوع آب و هوا در نقاط مختلف کشور است. برای مثال آب و هوا است که تولید متوسط در بخش های جنوبی کشور و مناسب برای رشد برنج و حبوبات که در حال رشد به وفور در اینجا در نتیجه مواد غذایی به طور عمده متشکل از برنج آماده سازی و پالس. که در ایالت گجرات است که در واقع توسط خلیج کوچ و بزرگترین نمک تولید دولت در هند وجود دارد مقدار زیادی از نمک در آب است. با توجه به این هر غذایی حتی پالس در حال خدمت با ته مایه ای شیرین در آنها را به عنوان کمک می کند تا برای تغییر طعم و مزه و همچنین برای جلوگیری از دسترسی مصرف نمک است.

یک لیست کامل از این گونه را می توان در اینجا یافت نشد:

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Indian_spices

غذای هندی با تنوع طعم و خواص دارویی است که در حال حاضر ساخت علامت آن در بین المللی سناریو با ظروف مانند Tandoori مرغ و کاری گرفتن محبوبیت زیادی در بسیاری از کشورها مانند انگلستان و استرالیا و امریکا و کانادا و غیره که در آن بسیاری از رستوران های هندی آمده اند تا با انواع خوراک های هند در منوی خود را.

این تنوع و تازگی از غذاهای هندی را وسوسه انگیز را امتحان کنید!

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *