تضعیف دولت، گل به خودی است

تضعیف دولت، گل به خودی است

[ad_1]

از اول انقلاب تا به اکنون، دشمنان نظام جمهوری اسلامی، تمام تلاش خود را برای شکست ایران به کار بردند اما همواره شکست خوردند. تحریم های شدید اقتصادی یک نمونه آشکار از این تلاش ها است و حتی دوستداران آمریکا نیز گاهی به آن کشور نامه می نویسند که شدت تحریم ها را افزایش بدهد. خوشبختانه رهبر انقلاب همواره راه حل های خوبی برای مبارزه با تحریم ارائه داده اند و مردم نیز در برابر این تحریم های اقتصادی مقاومت و ایستادگی کردند. 

به طور مثال مقام معظم رهبری همواره فرموده اند که تمام مشکلات اقتصادی را بر تحریم ها گره نزنید و بر تولید داخلی تکیه کنید. راهکار اقتصاد مقاومتی یک نسخه کاملی است که ما علاوه بر تامین نیازهای مردم می توانیم صادرات خوبی نیز داشته باشیم. 

علاوه بر تحریم، تحریف جریان دیگری بود که  که معظم له از آن نام بردند. دشمن با ایجاد شایعه و سیاهنمایی قصد ناامید کردن مردم را دارد. برای مقابله با تحریف باید مسئولان واقعیت را به مردم بگویند. مقام معظم رهبری بارها تاکید کردند که دستاوردهای نظام را به صورت شفاف گزارش بدهید تا مردم با توانمندی کشور و سران سه قوه آشنا می شوند.

زمانی که شفافیت در کشور نباشد؛ آنگاه سلطنت طلبان و منافقین و رسانه های فارسی زبان در خارج از کشور که منابع مالی‌شان را آمریکا و عربستان سعودی تامین می کنند؛ از این موضوع سوءاستفاده کرده و دست به سیاهنمایی و قلب حقایق می زنند.

در این یک ماه اخیر نیز شایعات زیادی گریبان دولت را گرفته بود. قوه مجریه یکی از ارکان مهم جمهوری اسلامی بوده و موفقیت این قوه موفقیت کشور است. همیشه در کشور سلیقه های سیاسی مختلفی وجود دارد و امکان دارد که فردی که بر مسند ریاست جمهوری تکیه زده؛ مورد قبول برخی ها نباشد، با این حال نباید دولت را تخریب کرد. با وجود همه نقص هایی که وجود دارد اما دولت تلاش و سعی خود را برای حل مشکلات به کار گرفته است و تضعیف دولت گل به خودی است.  

* امام جمعه اسالم

۲۷۲۱۵

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *