ترینیداد و توباگو, رستوران, نقد و بررسی: Apsara

[ad_1]

رستوران بررسی: Apsara, Port Of Spain

آشپزی: هندی

نوع رستوران: A La Carte

اگر شما به دنبال یک مجلل رستوران هندی در بندر اسپانیا است که در خدمت الهی مواد غذایی نگاه دورتر از Apsara. واقع در پارک ملکه ایست بسیار نزدیک به رئیس جمهور اقامت این رستوران درخشان محیط. کتاب جدول خود را 24 ساعت در پیشبرد (Tel no. (868) 623-7659) به عنوان محل است که همیشه شلوغ است.

من می خواهم به شما بگویم که این خبر بد ، انتظار نداریم که خدمات سریع در اینجا. به اوایل و اجازه می دهد تا 45 دقیقه تا یک ساعت برای دریافت سفارش خود را. هنگامی که شما از نظر ذهنی آماده به صبر کنید, شما را پیدا کنید که مواد غذایی به ارزش صبر کنید.

این یک جای خوب برای مکالمه و شما می توانید صرف زمان انتظار صحبت کردن با دوستان خود را همراه با شما و یا بهتر است هنوز هم در محیط. رستوران درخشان طراحی داخلی با بسیاری از مغول هنر ارائه شده توسط یک هنرمند معاصر رفتن به نام سارا بکت.

آمدن به غذاهای شما می توانید یا رفتن برای یک جداجدا سفارش داده شده در منو و یا انتخاب کردن برای یک قیمت ثابت بوفه. من توصیه رفتن یک جداجدا سفارش داده شده. این است که فقط برای شما, اگر شما دوست دارید کباب; سعی کنید به حسینی Boti کباب برای شروع.

برای غذای اصلی شما می توانید سعی کنید یک مرغ چراغ پیشانی مدل Tikka سرگرمی همراه با Peshawari نان یا Bharwan Aloo Paratha (نان هندی با چاشنی چاشنی سیب زمینی).

اگر شما در خلق و خوی برای آزمایش توصیه می کنم Murgh Nazakat, در میان غذاهای مرغ و یا اگر شما ترجیح می دهند مواد غذایی دریایی سعی کنید دهان آبیاری Apsara Machi یا سرگرمی میگو. آنها همچنین می توانند russle تا ميانگين Paneer Tikka اگر پنیر بود خود را نشان.

من می توانید بروید و در مورد مواد غذایی اما من لیست تمام علاقه مندی های شخصی من, و وجود دارد مقدار زیادی از گزینه اگر شما می خواهید کرایه گیاهی بیش از حد.

تنگه بر روی مواد غذایی توسط همه به معنی اما فراموش ترک برخی از مکان در شکم خود برای دسر به شکل گلوله های تخم مرغ و یا راس Malai یا Kulfi.

و هنگامی که شما این لایحه شما غافلگیر — آن را به شما هزینه خواهد شد بیش از ترینیداد 60 دلار (یک صد دلار ترینیداد برابر با هفت دلار آمریکا) به ازای هر فرد است که شامل نوشیدنی و خدمات.

رتبه بندی رستوران ها:

خدمات [rating:2/5]

محیط [rating:4/5]

مواد غذایی با کیفیت [rating:5/5]

بهداشت [rating:4/5]

محل [rating:4/5]

کلی امتیاز:4/5

بهترین غذا: مرغ چراغ پیشانی مدل Tikka سرگرمی

نکته: اگر شما ترجیح می دهید یک خاص شراب به آنها بگویید که شما کتاب جدول خود را به طوری که آنها را اجرا کنید و از آن در حالی که شما در حال غذا خوردن!

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *