به فکر خرید یک رستوران در انگلستان ؟ یادگیری اسرار موفق, انگلستان, رستوران

[ad_1]

“این کار سخت است و نه به عنوان آسان به عنوان من فکر کردم این امر می تواند” اغلب پاسخ دریافت کنم به “چرا شما فروش رستوران خود را”. بسیاری از خریداران از رستوران خرید برای اهداف سرمایه گذاری بدون نیاز به درستی انجام مشق شب خود را. در نتیجه بسیاری از رستوران جدید موفق و فروش در سال اول خود را اغلب از دست دادن پول.

برای هر کسی که به فکر ورود به رستوران بازار مهم است به درک که داشتن مال الاجاره رستوران می تواند مانند داشتن یک ماشین دست دوم. جایگزینی موتور یک خودرو به ارزش £2,000 را افزایش نمی دهد ارزش فوق £2,000. به همین ترتیب هزینه £250,000 refitting یک رستوران لزوما افزایش ارزش همان مقدار. اما من مطمئن هستم شما خواهد بود خوشحال به شنیدن این که داشتن یک رستوران موفق می تواند با ارائه یک درآمد ثابت است که با دستیار یک حسابدار خوب می تواند یک “راحت” زندگی می کنند. راز این است که بدانید شما در بازار و آماده بودن برای فداکاری خانواده زندگی به کار طولانی و گریز ساعت!

بنابراین در حال حاضر که شما را خوانده بهداشت عمومی هشدار داشتن یک رستوران برای دل ضعف نیست. در زیر برخی از راهنمایی های مفید برای کمک به شما امن سمت راست سایت با بهترین قیمت و که امیدوارم شما را قادر خواهد ساخت به روش رستوران خود را خرید با اعتماد به نفس بیشتر آگاه بودن از برخی از مشکلات و موانع است.

اولین گام برای موفقیت یک خرید طرح کسب و کار و به عنوان یک خبره نقشه بردار من احتمالا بهترین فرد برای راهنمایی در مورد چگونه به آماده سازی یک طرح با این حال پس از خواندن من کرایه به اشتراک گذاری آن را ضروری است که شما باید پاسخ به سوالات زیر;

  • چرا شما مایل به خرید یک رستوران ؟
  • شما چه خواهد بود نقطه فروش منحصر به فرد?
  • خواهد شد که بازار هدف خود را?
  • چگونه شما انتظار می رود برای رسیدن به پیش بینی شما از فروش ؟

هنگامی که شما در حال ایجاد کسب و کار خود و مدل و طرح گام بعدی این است که ارزیابی خود را از شرایط اسکان و بر این اساس مسائل مانند: تعداد پوشش کف فضا برای آشپزخانه / ذخیره سازی بلند, پارکینگ, طبخ, خط, ستاد اسکان و غیره مهم خواهد بود.

با مال الاجاره, خواص, آن را نمی توان فرض کرد که شما قادر خواهد بود برای تغییر محل به مجموعه اهداف خود به عنوان صاحبخانه رضایت ممکن است لازم باشد. به طور مشابه با ساختمان های ذکر شده, برنامه ریزی, محدودیت ممکن است منع تغییرات.

بودجه ضروری خواهد بود برای هر خرید و همچنین به عنوان کسب و کار شما آغاز شده است. این امر می تواند بهتر است به رویکرد بانک یا وام دهنده به توضیح طرح کسب و کار شما. یک نامه از وام دهنده خود را ارائه و در اصل اثبات بودجه خواهد نشان دادن جدیت خود را هنگامی که ساخت یک پیشنهاد برای محل و کمک به سرعت بخشیدن به فرایند خرید به خصوص هنگامی که به دست آوردن رضایت صاحبخانه مورد نیاز برای واگذاری اجاره نامه.

پیدا کردن راست سایت گام بعدی است و احتمالا مهم ترین بخش در فرایند و همانطور که با تمام اموال “محل سکونت” خواهد بود که غالب عوامل موثر بر ارزش شرکت و هنگامی که شما به فروش. هرگز سازش در محل به دلیل در حالی که ثانویه محل برای کسب و کار خود و مدل ممکن است امن ارزان اجاره فروش خود را پیش بینی و رستوران بالقوه بعید است به طور کامل تحقق یابد.

پیدا کردن این سایت می توان از طریق تعدادی از معنی. اولا, شما می توانید ثبت نام علاقه خود را با شرکت های اجاره نقشه برداران متخصص در رستوران فروش یا محلی و یا ملی و یا حتی با انتصاب یک شرکت متخصص برای کمک به پیدا کردن سایت شما; دومی ممکن است در نتیجه شما پرداخت هزینه اما به طور معمول بر عامل موفقیت در محل سایت. متناوبا, شما ممکن است در نظر گرفتن یک رویکرد مستقیم به یک موجود صاحب رستوران با این حال این روش به ندرت در نتیجه در فروش, مگر اینکه شما آماده به پرداخت “بیش شانس” برای جلب مالک به فروش می رسانند.

هنگامی که شما پیدا کردم سایت شما انجام مشق شب خود را درک و بازدید های موجود و آینده رقابت است. چک کنید اگر وجود دارد هر گونه برنامه های جدید ارائه شده به مقامات محلی برای رستوران جدید. درک چگونه ترافیک (ماشین و عابر پیاده) جریان کار می کند و اگر تغییرات پیشنهاد شده است. بررسی تحولات آینده در مورد; جاده pedestrianization پارکینگ ماشین و غیره که ممکن است تغییر جذابیت این مکان به مشتریان خود را.

هنگامی که شما انجام مشق شب خود را و سپس شما نیاز به درک آنچه شما در حال خرید. هنگام خرید یک مال الاجاره رستوران شما در حال خرید: اجاره نامه از اموال ، تجهیزات و اتصالات و نیت از کسب و کار; سهام به طور معمول خریداری شود علاوه بر این در پایان. در این مرحله شما نیاز نیست به دنبال خارجی مشاوره و اگر شما یک دانش پایه از شرایط عمومی استخدام متخصصان را می توان به تعویق افتاد تا زمانی که شما یک درک بهتر از رستوران برای فروش و آیا قیمت به دنبال فروشنده مقرون به صرفه برای شما.

که در آن یک عامل منصوب شده است که مسئولیت رسیدگی به فروش رسمی بازرسی باید جایز است و این فرصت را به دیدن پشت صحنه و پشت خانه مناطق. در حالی که جوانه زدن رستوران خواهد شد و در بازرسی از محل تمایل به تمرکز بر روی مسائل عملیاتی فراموش نکنید که یک نگاه سریع برای ترک در دیوار و یا به صورت مشترک حقوق دسترسی و یا استخراج برآمده همسایه اموال و یا هیچ ثانویه به معنی فرار می تواند به شما هشدار به مسائل بالقوه پیش رو است.

همان طور که یک ملک است که آشکارا به بازار عرضه جزئیات حساب و اجاره نیز ممکن است در دسترس باشد و در حالی که حساب (حسابرسی یا مدیریت) نه همیشه نشان می دهد تصویر کامل از کسب و کار موجود در آن ممکن است افشای کلید مخارج آن را می توان ثبت شده در مدل کسب و کار شما. سطح فروش نیز ممکن است شما را با ارائه مفید حمایت خود را طرح کسب و کار فروش با این حال ممکن است مناسب در این مرحله برای درخواست کمک از یک حسابدار برای بهتر تفسیر از این ارقام است.

در حالی که شما انتظار نمی رود به درک اجاره و همراه اسناد و اطلاعات مفید از قبیل طول و اجاره (منقضی نشده), اجاره, عبور, فرکانس, از اجاره, بررسی مجاز استفاده کنید و اینکه آیا اجاره محافظت شده است (تجدید پذیر) باید در دسترس از عامل فروش. به طور معمول در رستوران به دنبال اجاره با بیش از 5 سال در سمت چپ که در حال تجدید پذیر در پایان مدت یعنی “خودی موجر و مستاجر قانون” است. اجاره بررسی خواهد شد همچنین به طور معمول هر 4 یا 5 سال است. تاریخ بعدی بررسی خواهد شد به این مهم تاثیر می گذارد جریان نقدی اگر اجاره است که به افزایش قابل ملاحظه ای است و بر این اساس ارزیابی مشاوره باید به دنبال اگر شما برای پیشرفت بیشتر.

در حال حاضر به قیمت. قیمت خرید و یا “حق بیمه” برای مال الاجاره رستوران در نهایت بستگی به ارزش شما را به تجارت از محل و به عنوان یک راهنمای کلی خواهد بود یک چند از “تعدیل سود خالص” (پس از اجاره اما قبل از استهلاک بهره و مالیات).

حق بیمه خواهد بود ساخته شده از ترکیبی از عوامل (در زیر) اما در اصل کلیدی “پول” شما را قادر به تجارت از محل. در حالی که یک ارزش را می توان به تجهیزات و اتصالات از یک کسب و کار, اغلب, apportionment, خرید, قیمت خودسرانه اساس.

  • هزینه فرصت از قادر بودن به تجارت از محل با بهره مندی از برنامه ریزی اجازه و صدور مجوز
  • وسایل و اتصالات خواهد شد که از ارزش اگر آنها می تواند مورد استفاده مجدد قرار
  • نیت از کسب و کار موجود
  • سود و اجاره به عنوان مثال تفاوت عبور از اجاره و اجاره بازار, تا بعد اجاره نقد و بررسی.

در حال حاضر زمان خود را برای مذاکره قیمت با فروشنده. در این مرحله شما ممکن است به دنبال ارزیابی مشاوره. وام دهنده شما خواهد شد نیاز به یک ارزیابی توسط یک شرکت مستقل از اجاره نقشه برداران اما در نهایت مقدار اجاره و مطالب خواهد بود که ارزش واقعی به شما به عنوان صاحب رستوران. راهنمای قیمت به نقل از عامل فروش است که دقیقا آنچه در آن می گوید: یک راهنمای و اینکه آیا این رستوران به ارزش بیش از و یا می افتد کوتاه از راهنمای بستگی به زمان مورد علاقه از دیگر احزاب و اینکه آیا عامل به بازار عرضه ملک به خریداران آینده نگر. این است که در آن شما مهارت های مذاکره به بازی آمد و دوباره آن می تواند ارزش شما استفاده از خدمات نقشه بردار به کمک مذاکره کنند. “بهترین قیمت” است که همیشه بالاترین ارزش است اما عواملی مانند توانایی به سرعت ادامه اثبات بودجه معتبر طرح کسب و کار, توانایی صندوق تا 6 ماه اجاره سپرده خواهد همه اضافه وزن به شما پیشنهاد.

هنگامی که شرایط توافق, موضوع قرارداد, از آن خواهد شد مناسب برای آموزش یک وکیل. شما همچنین ممکن است مایل به دستور یک ساختمان و نقشه بردار به کمک به نوسازی پیش بینی شده و هزینه های تعمیر. انتخاب خود را از مشاوران مهم است به سرعت که شما با آن می توانید effect خرید و جای تعجب نیست که این انتصاب از متخصصان متبحر با رستوران فروش ضروری خواهد بود برای یک خرید موفق. برخورد با خرید یک مال الاجاره از کسب و کار بسیار متفاوت به برخورد با خرید ملک مسکونی و شامل مسائل مانند کارکنان که انتقال به خریدار و در نتیجه مسائل مانند قرارداد کار, تعطیلات, حقوق بازنشستگی troncs و غیره بوجود می آیند. به طور مشابه, صدور مجوز, نیت روز به روز کسب و کار دومی شامل; رزرو قرارداد ترتیبات تبلیغات تولید کنندگان و غیره نیاز به خطاب.

هنگامی که شما در راه خود را به خرید خود را در رستوران خود را به تیم حرفه ای باید قادر به راهنمای شما را از طریق روند قانونی. فقط اگر چیزی “پیش بینی نشده و غیر معمول” ظهور در “علت سعی و کوشش روند” باید دوباره مذاکره در قیمت رخ می دهد.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *