بهترین چیز برای انجام به هنگام بازدید از کاستاریکا

[ad_1]

بنابراین شما در حال سفر به آمریکای مرکزی… آیا برای کسب و کار و یا لذت کاستاریکا از تاریخ غنی و زیبایی های طبیعی است. این کشور بعد از آن به نام “غنی سواحل” پس چرا کشف همه که کاستاریکا را ارائه کرده است!

اگر شما به مناطق گرمسیری این کشور وجود دارد مناطق از جنگل های سرسبز و ذخایر حیات وحش است که مطمئن شوید که به لطفا چشم. و اگر شما واقعا به کل طبیعت کنار سفر کاستاریکا یکی برای سرگرم کردن با بسیاری از داخل سالن تئاتر و موزه ها. همچنین, فراموش نکنید که در مورد فوق العاده و التقاطی مکان برای ناهار خوردن در حالی که سفر. پایتخت کاستاریکا San Jose, آن شناخته شده است آشپزی و ماجراهای فضای بزرگ!

لذت بردن از سواحل زیبا و سواحل

به اندازه کافی در مورد مواد غذایی در حال حاضر اجازه دهید در آغاز ساحلی ماجراهای در سراسر این کشور است. کاستاریکا واقع در اقیانوس آرام به سمت آمریکای مرکزی و ارائه می دهد بسیاری از فرصت های به خیس خوردن تا خورشید است.

اگر شما به دنبال برای دریافت بیشتر ویتامین D شما باید سر به Guanacaste و نیکیا شبه جزیره. این منطقه ارائه می دهد 80 مایل خط ساحلی پر از درختان نخل و امواج است که ایده آل برای گشت و گذار. در طول این ساحل, بسیاری از گشت و گذار و تجربه نیز در دسترس هستند.

چرا بازدید یکی از فعال ترین آتشفشان های جهان, Arenal, آتشفشان در یک پارک طبیعی در فرتونا کاستاریکا? و یا چگونه در مورد آرامش در حمام در Tabacón چشمه? این درمان آبگرم احاطه شده توسط جریان آبشارها و گرمسیری شاخ و برگ خواهد این تجربه را هرگز فراموش نکنید.

وجود انواع درمان های آبگرم ارائه می دهد که شامل آتشفشانی گل پیچد قهوه exfoliations و مناظر زیبا. با شام شامل این آبگرم روز می آید در حدود 85 دلار USD. برای یک بار در طول عمر تجربه, پول کاملا ارزش منحصر به فرد این درمان آبگرم.

ایجاد خود را منحصر به فرد ماجراجویی

به اندازه کافی استراحت از آن زمان شروع به کاوش! کاستاریکا ارائه می دهد بسیاری از گشت و گذار و گزینه های آن را شامل نمی شود ، این Caño Negro پناهگاه حیات وحش در جنوب فرتونا تساوی در صدها نفر از حیات وحش از جمله تمساح آب پرندگان و تنبل! خارج شدن دوربین شکاری خود را به دلیل این جاذبه کمک خواهد کرد هر کسی در ارتباط با سمت وحشی خود را. این نمایشگاه آن شناخته شده است کارکنان دوستانه و نمایش های دیدنی و جذاب است که می تواند دیده می شود بهترین در طول مرطوب ماه از آوریل تا دسامبر.

اگر که نه پرماجرا به اندازه کافی برای شما چگونه در مورد پستی-پوشش از طریق برخی از کاستاریکا را با شکوه تاج لایه? این هیجان ارائه می دهد مناظر فراموش نشدنی پر از کوه های حیات وحش و اقیانوس ها.

نگران آن است که فایل های فشرده-پوشش ممکن است ارائه بیش از حد ماجرا ؟ شما همچنین ممکن است انتخاب کنید برای ارتباط با حیات وحش با در نظر گرفتن گوندولا-سبک سواری و یا پیاده روی را از طریق پل معلق در جنگل. وجود دارد یک راه برای تجربه فضای منحصر به فرد از کاستاریکا برای هر نوع از شخص.

فعالیت های داخلی در حالی که سفر به کاستاریکا

اگر اقیانوس, حیات وحش و آبشارهای نیست درخواست تجدید نظر به یک کاستاریکا نیز ارائه می دهد فعالیت های داخلی است که تحریک مبتکر گردشگری در همه ما است.

تئاتر Nacional یک معماری منبع غرور و افتخار برای کاستاریکا پس از سال 1897. این ساختمان یکی از یک نوع است و در دسترس برای تورهای در حالی که صفحه اصلی به نادر تجربه آشپزی با لذیذ آفرینش از روح کافه.

این Museo de Arte Costarricense نیز یک جاذبه گردشگری شناخته شده و برای آن آثار هنری فوق العاده و چشم نواز طرح تمام ساخته شده توسط صنعتگران محلی. این است یکی دیگر از راه بسیار خوبی برای اتصال به تمام فرهنگ تشکیل شده در کاستاریکا است.

چگونه در مورد راه رفتن در اطراف محوطه یک دانشگاه محلی? قدیمی ترین و بزرگترین دانشگاه در کشور است که دانشگاه کاستاریکا است. اصلی پردیس واقع در سن خوزه استان است. تاسیس بیش از 150 سال پیش در سال 1843 این دانشگاه بزرگ دولتی در خدمت تقریبا 40000 دانش آموزان در هر سال با برنامه های مختلفی در زمینه های است که شامل اطلاعات و کامپیوتر, علوم کشاورزی, علوم اجتماعی و علوم سلامت, به نام چند.

لذت بردن از مواد غذایی خوشمزه در مکان بالا برای خوردن

بعد از این همه گشت و گذار و ماجراجویی عجیب و غریب, شما ممکن است کار کرده تا کاملا اشتها. در حال حاضر وقت آن است برای کشف همه از گزینه های ناهار خوری در سراسر کاستاریکا است.

این رستوران la Terrasse موفق به کسب گواهینامه برتری سال 2014 را برای آن مناظر جذاب و فوق العاده در غذا و شراب گزینه های. آن را تا بیش از یک اغذیه فروشی و مشروب فروشی اما احساس بسیار منحصر به فرد است برای این منطقه است.

یکی دیگر از تجربه فرهنگی را می توان یافت در حالی که ناهار خوری در Restaurante Grano de Oro در سن خوزه. این منوی امکانات گزینه های محلی و بازدید کنندگان طعم واقعی از کاستاریکا کولون خوردم.

این که آیا شما در حال بازدید از آمریکای لاتین برای لذت بردن و یا شما در حال انجام کسب و کار در منطقه کاستاریکا ارائه می دهد کاملا منحصر به فرد مراکز تجربه سفر. از خیساندن تا خورشید در سواحل طولانی زل زده بود به نفیس آتشفشانها پستی-پوشش از طریق یک منظره جنگل و یا به سادگی لذت بردن از منحصر به فرد محلی غذا وجود دارد ماجراهای متناسب با هر شخصیت. وجود دارد هیچ بهانه ای برای ماندن در تمام طول روز هنگامی که وجود دارد بسیار به کاوش در این کشور زیبا.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *