بهترین بهترین والت دیزنی اقامتگاههای تفریحی را جهانی

[ad_1]

بهترین رفت و آمد مکرر استخر

دیزنی قایق بادبانی و ساحل توچال باشگاه طوفان-در امتداد خلیج, سه هکتار مینیاتور پارک آبی; این Nanea آتشفشان استخر در دیزنی پلینزی رفت و آمد مکرر با آن انبوه آبشار, سیگار, اوج, و, کامل, نمایش سیندرلا قلعه و تخته سنگ پهن نقره ای کریک چشمه استخر در disney’s Wilderness Lodge با خود فوران چشمه اب گرم.

بهترین رفت و آمد مکرر لوکس

در دیزنی اموال آن دیزنی Grand Floridian توچال & آبگرم عمومی مناطق باکلاس ویکتوریا محیط و تالاب های جانبی تنظیم رو پادشاهی سحر و جادو® (اتاق مهمان در اینجا نیاز به یک ازنو چیزی که برنامه ریزی شده است تا اوایل سال 2014). خاموش-ملک آن است که والدورف آستوریا اورلاندو که در آن شما ممکن است وسوسه هرگز به ترک رفت و آمد مکرر. و در ارتباط باشید برای چهار فصل توچال اورلاندو در والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر مطمئن می شود در صدر این لیست!

بهترین دیزنی ویلای لوکس رفت و آمد مکرر

ویلا در دیزنی Grand Floridian توچال & آبگرم, جدیدترین دیزنی ویلای لوکس رفت و آمد مکرر در آن مجموعه. دونده دوم تا خلیج دریاچه برج در دیزنی توچال معاصر با لگن نگاه مدرن مونوریل دسترسی و نمایش های دیدنی و جذاب از سحر و جادو پادشاهی.

بهترین جو

حیوانات دیزنی پادشاهی تسلیم که در آن صدها نفر از حیوانات پرسه زدن در ساوانا و هوا ضربان دار به ضرب و شتم از درام.

بهترین لابی

چگونه انتخاب می کنید ؟ سه برش: disney’s Wilderness Lodge دیزنی Grand Floridian توچال & آبگرم و حیوانات دیزنی پادشاهی تسلیم همه چشم ظاهر در عظمت و شکوه خود.

بهترین دسترسی به پارک

دیزنی توچال معاصر نه تنها مونوریل دسترسی به پادشاهی سحر و جادو اما مسیر پیاده روی نیز هست. دیزنی پلینزی رفت و آمد مکرر که در آن وجود دارد مونوریل مستقیم دسترسی بدون انتقال مورد نیاز برای رسیدن به هر دو Epcot® و پادشاهی سحر و جادو (یک قدم زدن کوتاه مورد نیاز است برای رسیدن به حمل و نقل و بلیط مرکز و مستقیم Epcot مونوریل). و هر یک از Epcot تفریحی در داخل راه رفتن فاصله به Epcot و قایق سواری یا قدم زدن به دیزنی استودیوهای هالیوود®.

بهترین عاشقانه

دیزنی رفت و آمد مکرر پلینزی که شکوه مشعل ماورا-زمینه روشن و سفید-سواحل شن و ماسه با نمایش سیندرلا قلعه به سادگی رویایی.

بهترین ها را برای دوستداران طبیعت

Disney’s Wilderness Lodge برای آن عجله آبشارها spouting آبفشان و شامپانی creeks همه با شکوه احاطه شده توسط درختان کاج و درخشان خلیج دریاچه.

بهترین رفت و آمد مکرر سالن

کالیفرنیا کوره سالن در دیزنی توچال معاصر با پر زرق و برق آن محل در 15 طبقه و بی نظیر نمایش از سحر و جادو پادشاهی هفت دریا تالاب و خواسته های آتش بازی نشان می دهد (شما نیاز به بررسی در اول در دوم-طبقه تریبون). Bluezoo سالن در والت دیزنی جهانی دلفین ها snazziest محل در اطراف. و Il Mulino سالن در والت دیزنی جهانی سوان است که در آن یک نوار پر جنب و جوش صحنه بود با موسیقی زنده در روز جمعه و شنبه شب.

بهترین مجموعه Views

والت دیزنی جهان دلفین دو-داستان سوئیت ریاست جمهوری که همه جانبه views فقط نمی تواند ضرب و شتم; معاصر دیزنی توچال 14 طبقه سوئیت, مشرف یا دریاچه خلیج و یا, بهتر است, سحر و جادو پادشاهی نمایش است که صاف کردن ذهن خود را منفجر; سلطنتی Assante ریاست جمهوری و سلطنتی Kuba V. P. سوئیت در حیوانات دیزنی پادشاهی تسلیم با دیدگاه های فراگیر از راه ساوانا عجیب و غریب; دیزنی Grand Floridian توچال & آبگرم بزرگ Suite که در آن آتش بازی را می توان از چهار پنج بالکن; این اسبدوانی مجموعه ریاست جمهوری و Sonora V. P. سوئیت در دیزنی را مرور مسافرخانه که عمیق بالکن چشم پوشی هلال دریاچه و پارک پروازی اپکوت; و disney’s Wilderness Lodge یلوستون ریاست جمهوری و پارک V. P. سوئیت, مشرف به رفت و آمد مکرر را دوست داشتنی حیاط و استخر و درخشان خلیج دریاچه.

بهترین اتاق مهمان Views

پارک مشاهده اتاق در دیزنی توچال معاصر بالاتر تا بهتر (رزرو دهلیز باشگاه دربان اتاق در 12 طبقه) با نزدیک نمایش هفت دریا تالاب سحر و جادو پادشاهی قلعه و خواسته های آتش بازی نشان می دهد; ساوانا مشاهده اتاق در حیوانات دیزنی پادشاهی تسلیم که در آن حیوانات عجیب و غریب پرسه زدن درست زیر بالکن خود را; پارک مشاهده اتاق در دیزنی پلینزی رفت و آمد مکرر مشرف هفت دریا تالاب دوست داشتنی ساحل شن و ماسه سفید و قلعه و آتش بازی در فاصله; و لوکس اتاق باشگاه در دیزنی را مرور مسافرخانه با هلال دریاچه و پارک پروازی اپکوت views.

بهترین سالن دربان

دیزنی Grand Floridian توچال & آبگرم رویال پالم باشگاه وجود دارد که در آن یک گسترش از غذا و موسیقی دلپذیر wafting از لابی بزرگ زیر کلیک کنید.

بهترین سوئیت

سلطنتی Assante مجموعه ریاست جمهوری در حیوانات دیزنی پادشاهی تسلیم با سقف کاهگل سقف دست حک شده مبلمان آفریقایی پارچه و دیدگاه های فراگیر از راه ساوانا; والت دیزنی جهان دلفین دو-داستان سوئیت ریاست جمهوری تزئین الهی سبک معاصر با نمایش کشش به صورت مایل و دیزنی رفت و آمد مکرر پلینزی دو-داستان پادشاه Kamehameha مجموعه decked معاصر در سبک آسیایی با دریاهای جنوب دست و پا زدن طرفداران خنک کننده باز انبار منطقه زندگی می کنند.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *