بریانی برنج است بر اساس غنی هند ظرف دوست داشتم در سراسر کشور!

[ad_1]

بریانی است تک قابلمه برنج ظرف ساخته شده از حق بیمه برنج باسماتی است. هر دو گیاهی و غیر گیاهی فرم بریانی می تواند آماده به خدمت به هر غذایی عادت مردم است. غیر گیاهی بریانی شامل مرغ / گوشت گوسفند / تخم مرغ گیاهی و بریانی شامل سبزیجات از انتخاب; همراه با برنج و ادویه جات هندی به عطر و طعم واقعی.

بریانی کامل ظرف را در خود دارد و بسیار خوش طعم است. در چند مکان آن است که در خدمت با کشک salan یا mirchi salan. تعدادی از طعم و آماده سازی تغییرات ممکن است برای بریانی و این تغییرات معمولا در دسترس در رستوران های مختلف. چند شهرستانها در هند مانند حیدرآباد و لکنو شناخته شده برای خود را ویژه بریانی خوشمزه به نام بعد از این شهرستانها (به عنوان مثال Hyderabadi Biryani و Lucknowi بریانی) و این تخصص ظرف در دسترس است تقریبا در هر رستوران در هر دو این شهرها است. بریانی است که نه تنها مشترک و ظرف های مورد علاقه برای مردم ساکن در این شهرستانها اما حتی بازدید کنندگان به این شهرستانها مطمئن شوید که برای لذت بردن از این تخصص در هر زمان در این شهر است.

بریانی است که به راحتی در دسترس در رستوران در اکثر از دیگر شهرهای هند و یا شهرهای. در همان زمان ساخت بریانی در خانه است و به چالش کشیدن به دلیل طولانی و وقت گیر روش آماده سازی برای بریانی و یکی هم نیاز به تخصص برای تهیه بریانی خوشمزه در خانه. از این رو دشوار است برای سرخپوستان ساکن در دیگر شهرها / شهرهای به لذت بردن از این ظرف.

تعداد آماده خوردن یا آماده ادویه مخلوط (بریانی masalas) معرفی شده اند در بازار برای کمک به مشتریان تهیه بریانی در خانه. هر دو این فرآورده ها دارای مزایا و همچنین معایب:

– آماده برای خوردن غذاهای بسیار مفید آماده سازی هستند اما به طور کلی به عنوان بیات مواد غذایی و حتی طعم و مزه خود را به دور از, اصلی / طعم و مزه واقعی غذاهای.

– آماده بریانی سرگرمی قطعا یک راه حل برای عدم تخصص پخت و پز و می تواند کمک به اطمینان حاصل شود طعم بریانی آماده سازی در خانه اما نمی ارائه روش آسان و سریع برای آماده سازی است. یکی نیز نیاز بسیاری از دیگر مواد به علاوه در بریانی در حالی که با استفاده از آماده بریانی سرگرمی

از بالا دو گزینه در دسترس و آماده بریانی سرگرمی است که بیشتر ترجیح داده در هند به آماده خوشمزه و تازه بریانی در خانه. انتخاب سوم برای آسان تهیه بریانی خوشمزه در خانه که به تازگی معرفی شده است در بازار, آماده به طبخ بریانی آماده سازی. این آماده به طبخ محصولات غذایی فوری یک گام روش تهیه و آنها حاوی خشک مواد تازه بسته بندی شده به عنوان مخلوط آماده. روش ساده تهیه و در زمان پخت و پز و آماده به طبخ مواد غذایی به مصرف کننده رضایت از آماده شدن بشقابی فورا.

یکی از آماده به طبخ بریانی آماده موجود در بازار است Actchawa Daal بریانی است که خوشمزه و مغذی تنوع گیاهی بریانی (شامل نپخته برنج نپخته و سبزیجات خشک ادویه جات هندی) و پودر daal. این محصول بسیار ساده یک مرحله ای روش تهیه و حاوی هیچ رنگ اضافه شده و یا نگهدارنده. یکی فقط برای اضافه کردن آب بجوشانید و آن را به مدت 12 دقیقه برای آماده سازی غنی و خوشمزه daal بریانی. تهیه غلبه بر تمام چالش هایی مانند بیات بریانی آماده سازی وقت گیر روش آماده سازی و یا بیش از حد کار / تنظیم مورد نیاز در تهیه بریانی در خانه.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *