برگزاری دوره آموزش مدرس غواصی ١ ستاره بین المللی قشم

برگزاری دوره آموزش مدرس غواصی ١ ستاره بین المللی قشم

[ad_1]

به گزارش خبرآنلاین از قشم، جلیل حقگویان اعلام کرد: این دوره با حضور ۱۴ شرکت کننده متشکل از آقایان و بانوان برگزار شد که پنج نفر از آنان موفق به کسب نمره مورد نیاز در دوره مدرسی یک ستاره شدند و ۹ نفر تجدید دور گردیدند.
وی ادامه داد: هنرجویانی از میان از شناگران و ناجیان غریق استان های مختلف کشور در این دوره آموزشی شرکت کرده بودند که تمامی آنها سابقه ورزش های آبی را در کارنامه خود دارند.
به گفته مدیر ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم، حضور این افراد در دوره های غواصی آموزشی قشم، تاثیر بسزایی در معرفی این‌ جزیره و افزایش سفرها به این‌ منطقه آزاد خواهد داشت.
گفتنی است منطقه آزاد قشم در سال ۱۳۸۵ از سوی فدراسیون نجات غریق و غواصی کشور به عنوان مرکز آموزش های عملی غواصی انتخاب شد و هر ساله دوره های آموزشی و مدرسی غواصی کشور در قشم برگزار می شود.
جزیره قشم با یک هزار و ۵۰۰ کیلومتر وسعت یکی از مراکز ویژه ورزش های آبی- دریایی کشور محسوب می شود و علاوه بر ورزشکاران این رشته ها بسیاری از گردشگران و مسافران از داخل و خارج از کشور نیز در آب ها و سواحل قشم به انجام این ورزش های زیبا و مفرح مبادرت می ورزند.

48

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *