بازدید امریللو

[ad_1]

زرد می دانم که برای آن گاو و کابوی شهر واقع شده در دسته ماهی تابه از تگزاس و شهر ارزش صرف برخی از زمان در. شهرستان ارائه می دهد رستوران ها و موزه ها و پارک دولت قرار دارد ، جهان معروف تگزاس بزرگ استیک تگزاس ساخته شده در سال 1960 در مسیر 66 به زودی مشهور شد در سراسر کشور ثبت نام از پا بلند گاوچران تبدیل به یک ملی برجسته شده است. یکی دیگر از مهم فقط در غرب زرد در سمت راست مسیر 66 در کنار بزرگراه بین ایالتی 40 توسط کادیلاک در مرتع پرورش احشام. ده ویلچرهای به خاک سپرده شد بینی عمق خاک اندود شده از غرب به شرق است. اتومبیل شده در زمین به عنوان هنر دیگر از آنها در بزرگراه. هفت روز هفته و باران یا درخشش مردم با خستگی راه رفتن را از طریق این چراگاه گاو برای قرار دادن خود را در اتومبیل.

چه جایی بهتر از زرد به سه ماهه Horse Hall of Fame. در اینجا می توانید بخوانید پلاک در دیوار از شهرت از مردم و اسب است که به شکل امریکا است. علاوه بر این می توانید یادگیری در مورد انواع مختلف اسب در بسیاری از کشورهای دیگر و همچنین نظافت مناسب, تغذیه و مراقبت از اسب سه ماهه آمریکا. به تور این مرکز بسیار پرارزش و آموزشی است. RV موزه نمایش تغییرات تکنولوژی که رخ داده است در طول سال در اردو میباشد. همچنین می توانید مشاهده صفحه نمایش از موتور سیکلت دوچرخه نمونهای از یک سال 1950 ایستگاه گاز و ماشین آلات. همه چیز جک Sisemores Traveland RV موزه به نمایش گذاشته شده است ترمیم شده و به حالت اولیه خود کاملا شگفت انگیز است. در حالی که در اینجا نگاهی به برخی از کوچکترین سفر تریلر در بازار امروز به چرخ پنجم و همچنین تمام کلاس های drivable کمپ

این پلو Duro Canyon State Park, فقط سی مایلی جنوب زرد, دومین دره عمیق و باریک در کشور است. دره عمیق و باریک است که حدود 120 مایل طول و 20 کیلومتر گسترده است. عمیق ترین نقطه در حدود 800 ، جاده ها که منجر به دره عمیق و باریک است که در حدود هجده مایل دور سفر. رانندگی دره جاده اجازه می دهد تا برای یک, برای دیدن لباس های رنگارنگ و زیبایی ناهموار از دیواره دره عمیق و باریک. در سراسر دره عمیق و باریک هستند اردو برای RV به عنوان به خوبی به عنوان مکانهایی برای چادر کمپ. چه بهتر از راه برای تجربه زندگی در یک دره عمیق و باریک از کمپینگ ؟ در داخل دره عمیق و باریک می تواند یکی از کشف بیش از سی مایل از مسیرهای پیاده روی با پیاده روی, دوچرخه سواری در کوهستان و یا اسب سواری در مسیرهای پیاده روی. دره عمیق و باریک به حیات وحش مانند بوقلمون, گوزن, شغالها جاده دونده ها و بسیاری از گونه های مارها و مارمولک. واقعا تجربه چه دره عمیق و باریک است و به پیشنهاد یکی از نیاز به صرف یک هفته در دره عمیق و باریک. به تجربه قلب دره عمیق و باریک, را به تگزاس 207 درایو منظره از کلود به سیلورتن. این آرام 48-کشش مایل از جاده عبور می کند که در آن سال 1963 پل نیومن کلاسیک Hud فیلم برداری شده بود.

اگر زمان اجازه گرفتن یک سفر جاده ای به لیبرال کانزاس است. در این سفر چشم انداز را از زمین مسطح به تپه و بازگشت به دشت باز. در لیبرال تور دوروتی خانه و سرزمین اوز. سرزمین اونس 5000 فوت مربع متحرک ساختمان است که صفحه نمایش Dortheys’ سفر در امتداد جاده آجر زرد بازگشت به خانه به کانزاس است. خانه ماکت دوروتی را از فیلم جادوگر شهر از. به تجربه برخی از تاریخ سر به لیبرال فرودگاه و تور Mid-America هوایی موزه. مارول در جنگ جهانی ll مبارزان همراه با هواپیما از کره و جنگ ویتنام.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *