این غذا در هند

[ad_1]

مواد غذایی هند معروف در سراسر جهان برای بودن در میان ثروتمند ترین و غذاهای متنوع در جهان است. محبوب برای معروف رسید مانند سس کاری مواد غذایی هند است که در واقع یک ترکیب گسترده ای از سبک های مختلف آشپزی. مسافرانی که در سفر هند معمولا علاقه مند به طعم معروف سنتی غذاهای هندی.

در واقع تفاوت عمده میان انواع غذاهای هندی است که در واقع این تغییرات در بین غذاهای شمال و جنوب هند است. شمال هند مواد غذایی است که در واقع آنچه که مردم در پیدا کردن رستوران های مختلف در سراسر جهان است. بسیاری از مسافران که تور هند معمولا تجربه غذاهای شمال هند است.

شمال غذاهای هندی است که توسط تکه های گوشت و سبزیجات هستند که آغشته به گوجه فرنگی و پیاز و ماست و سس است که معمولا همراهی با ضخامت قطعه از نان تازه. شمالی, آشپزی از سوی دیگر مشهور است که عمدتا گیاهی با ویژه استفاده از فلفل قرمز تند و نارگیل و یک مقدار زیادی از برنج. مسافران با بهره گیری از تعطیلات خود را در هند را تشویق به سعی کنید هر دو غذاهای تشویق به سعی کنید غذاهای مختلف.

مسافران گیاهی خاص که در سفر به هند واقعا لذت بردن از وعده های غذایی خود را در کشور است. این است زیرا بسیاری از غذاهای اصلی هستند-گوشت رایگان. علاوه بر این, بسیاری از هندوها و بسیاری از افرادی که در جنوب زندگی می کنند بخش از کشور نمی خوردن گوشت یا ماهی است. بسیاری از رستوران ها در واقع دولت اگر خود را به غذاهای گیاهی یا غیر گیاهی.

دوستداران گوشت صرف تعطیلات خود را در هند از طرف دیگر باید با احتیاط در مورد غذاهای گوشت. دلیل این است که غذاهای گوشت کاملا در دسترس در بسیاری از مناطق. آنها معمولا در شهرهای بزرگ و خوب غذاهای معمولا خدمت در بیشتر رستوران های گران قیمت و هتل ها.

در مورد که در آن به خوردن در حالی که با بهره گیری از سفر خود را در هند وجود دارد به طور عمده سه نوع از موسسات در کشور است. اولین ارزان رستوران ها و کافه ها که به نام Dhabas و Bhojanalayas. این مکان ها معمولا ساده اما آنها در حال حاضر خوب غذاهای سبزیجات آغشته کاری نان و برنج.

وجود دارد همچنین یودیپی مغازه ها که فروش برخی از خوشمزه سنتی هند تنقلات مانند Idli, vada و بسیاری از غذاهای دیگر که در آن برنج جزء اصلی. مسافران که صرف تعطیلات خود را در هند هستند توصیه می شود سعی کنید یکی از آنها را حداقل.

برای کسانی که مایل به یک خیال باف وعده غذایی وجود دارد بسیاری از سبزی و غیر سبزی رستوران ها که در خدمت طبقه متوسط و طبقات در هند. بسیاری از بهترین رستوران ها در هند مانند هر کشور دیگری یافت می شود در هتل ها. این رستوران ها می تواند نسبتا گران اما آنها مشتریان خود را با طبقه بالا معتبر غذاهای هندی.

آخرین نوع از رستوران ها که توصیه می شود که مسافران تور هندوستان سنتی توریستی رستوران ها که در سراسر کشور در مناطق که در آن بسیاری از غربی ها اقامت دارند. آنها را به بسیاری از غذاهای غربی همراه با تراشه های معروف, پن کیک, املت بریزید و بسیاری دیگر از وعده های غذایی. این است که در علاوه بر این به برخی از ادویه کاری هندی و ظروف.

بین المللی زنجیره مواد غذایی سریع نیز می تواند در بر داشت در بسیاری از مناطق در هند که در آن همبرگر را شامل نمی شود گوشت برای دلایلی که ما قبلا ذکر شد. پیتزا مرغ سوخاری همبرگر و سیب زمینی سرخ کرده فست فود زنجیره ای هستند که اغلب در حال حاضر در شهرهای بزرگ که در آن مسافران که صرف تعطیلات خود را در هند می خواهم به سعی کنید مدتی.

رفتن به معروف سس کاری در واقع آنچه بیشتر وسترن و یا اجازه دهید ما می گویند غیر سرخپوستان تماس بگیرید کاری را پوشش می دهد انواع زیادی از غذاهای که حاوی چندین گیاهان و ادویه جات ترشی جات. شما می توانید تصور کنید که پودر کاری وجود ندارد ؟ این است زیرا آنها بر این باورند در صحت همه چیز به خصوص مواد غذایی و این چیزی است که مسافران تور هند واقعا لذت ببرید.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *