افزایش انرژی خود را به طور طبیعی به احساس جوان

[ad_1]

آیا شما احساس خستگی بیشتر صبح ها حتی پس از 8 ساعت خواب ؟ آیا شما نیاز به خودتان را مجبور به کوچ بعد از کار به طبخ شام و یا حتی آماده شدن برای خواب ، آیا شما فکر کردن برای خودتان چرا انقدر خسته شده اید ؟ می تواند وجود دارد تعدادی از دلایل چرا شما ممکن است احساس مانند این جمله استرس نه به اندازه کافی غذا خوردن و ورزش نیست.

آیا شما تا به حال یکی از کسانی که سخت از روز که در آن شما متلاشیکننده به خانه. شما احساس می کنید استخوان خسته و احتمالا تپش سردرد برای اضافه کردن به خود زحمتی. این سناریو عکس; شما می رسد و استقبال توسط شوهر توام با عشق. او آماده شام در حال حاضر. موسیقی در حال پخش است و پس از آن آهنگ های مورد علاقه خود بر می آید. او تا نوبت استریو حجم و طول می کشد دست خود را. به زودی شما در حال جداشدن سراسر سالن خنده و giggling مانند شما نمی مراقبت در جهان! نگه دارید; فقط چند دقیقه پیش شما با شد آماده به سقوط و اجازه می دهد نکنید که عرق سردرد. چه اتفاقی افتاده است ؟ انرژی را می توان دستکاری به خوبی شناخته شده مانند رژیم غذایی و ورزش و استرس, اما آن را نیز می تواند وابسته به حالت عاطفی خود را و طرز فکر. بیایید نگاهی به راه های شما می توانید انرژی خود را به طور طبیعی.

ایجاد لذت مناطق:

گرفتن یک تکه کاغذ و شروع به لیست تمام چیزهایی که فعالیت افراد و شرایطی که شما را خوشحال. پایه لیست چیزهایی که شما باید در واقع تجربه به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که همه چیز شما نیست هنوز. ایجاد یک دفتر خاطرات از دوشنبه تا یکشنبه. برای هر روز شروع به حافظه در فعالیت های مختلف و یا افرادی که شما در واقع می توانید ببینید و یا آیا در آن روز.

سعی کنید و خود را به چوب “خاطرات” از چیزهای سرگرم کننده و متفاوت است آنها هفته به هفته. با تزریق خود را در هفته با رمان و همچنین آزمایش لذت بردن از فعالیت های شما افزایش انرژی خود را. بودن در یک شیار می تواند ما را به تمرکز بر روی منفی و در روز به روز زحمتی. با تلاش برای مخلوط کردن خود را در هفته شما شروع به دوباره شور و شوق خود را برای زندگی است. آن را امتحان کنید! هر وضعیت که در آن شما در حال ایجاد شادی و کاهش سطح استرس خود را چیز خوبی است.

اضافه کردن موسیقی خود را به زندگی روزمره:

همه ما باید تنظیمات شخصی برای چه نوع موسیقی دوست داریم. هر موسیقی اما عمدتا کسانی که با خوش لحن می تواند به معنای واقعی کلمه تغییر انرژی ما دولت است. به خانه از محل کار و خم کردن استریو. مانند دیوانه رقص در اطراف سالن و انتشار هر گونه ذخیره تنش است. این یک نکته با این نسخهها کار از جمله جذابیت در کسب و کار مردم تاکید کرد. مشتری یکی از دوستانم یک “موسیقی شخصی ساعت” در آخر هفته که در آن او رقص زن برای انتشار هر گونه استرس!

خوردن برای انرژی:

این “تئوری” محاکمه و تست شده و قطعا کار می کند. آن است که بسیار مهم است به خوردن هر 3-4 ساعت قادر به حفظ سطح قند خون خود را, بنابراین شما لازم نیست احساس ضعف و یا شروع به از دست دادن تمرکز.

صبحانه است که باید در تلاش خود را برای تمام طول روز انرژی است. اضافه کردن پروتئین به نگه داشتن شما را پر کنید برای طولانی تر و میوه هایی مانند انواع توت ها برای یک ضربه اضافی از ویتامین ها.

برنامه ریزی وعده های غذایی خود را و تنقلات برای بقیه روز. میان وعده عاقلانه در بادام میله پروتئین و میوه و ماست و یا کراکر و کم چربی ،

بسته قدرت ناهار که ترکیبی از پروتئین و کربوهیدرات و کمی از چربی های خوب. سعی کنید یک گندم ساندویچ با دلچسب سالاد ژامبون بدون چربی یا مرغ و روغنی پانسمان. و یا شما می توانید سعی کنید سبزیجات را با یک سالاد و یک خدمت از پروتئین مانند ماهی و مرغ و یا حتی پنیر.

تنفس آگاهانه:

به ما گیر به کار ما بسیاری از ما تمایل به تنفس بسیار کم عمق است. نفس نقش حیاتی در سلامت کلی و رفاه. فقط در نگاه کسانی که تمرین یوگا! آنها به طور طبیعی بیرون آمدن انرژی و زنده دلی. هر روز صبح و شب امتحان و 10-20 طولانی نفس عمیق بکشید. تنفس به طور کامل از طریق بینی خود را و احساس می کنید معده خود را افزایش. سپس به آرامی بازدم و معده خود را بکشید به تدریج به انتشار تمام هوا. فقط در لحظه ای می شود. متوجه اثرات این ورزش کمی پس از چند هفته خود را با استرس و سطوح انرژی است.

شارژ با ورزش:

البته ورزش تا به حال به شامل در این موضوع افزایش انرژی! هنگامی که شما کار می کنند شما افزایش جریان خون و اکسیژن را به اندامهای حیاتی و عضلات. این افزایش اکسیژن می توانید بخشی در افزایش انرژی است. ورزش همچنین دارای یک اثر مراقبه در بدن شما پس از آن می تواند آرامش شما احساسی است که می تواند شما افزایش است.

هر ورزش است که برای بدن پس فقط حرکت بدن خود را و شما شروع به احساس افزایش انرژی از ساخت ورزش مداوم بخشی از شیوه زندگی خود را.

ورزش همچنین کمک می کند تا خواب عمیق تر و بیشتر کاملا, که می تواند یک اثر در سطح انرژی شما را.

انرژی می تواند یک موضوع پیچیده است, بنابراین واقعا وجود دارد هیچ مطمئن آتش راه برای افزایش انرژی خود را. استفاده از این راهنمایی و دیدن آنچه که برای شما کار می کند. اگر در هر وضعیت شما احساس می کنید سطح انرژی شما را به طور چشمگیری کاهش یافته لطفا با دکتر خود مشورت کنید. با ما سریع ء زندگی ما تقریبا پذیرفته شده است که خسته بودن طبیعی است. با چند تغییر ساده شما می توانید در راه خود را برای افزایش انرژی و زنده دلی.

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *