استقلال همچنان بخت قهرمانی است

استقلال همچنان بخت قهرمانی است

[ad_1]

روزنامه خبر ورزشی نوشت: آرش رضاوند هافبک تهاجمی تیم استقلال گفت استقلال جزو شانس‌های اصلی قهرمانی این فصل لیگ برتر است. او درباره شرایط حضور در تمرینات و برگزاری مسابقات نیز صحبت‌هایی را مطرح کرد.

آرش! شرایط تمرینات استقلال در این روزها چطور است؟
ما یک هفته تمرین پرفشار را به پایان رساندیم و در هفته دوم باز هم فشار تمرینات مانند هفته اول زیاد است. با این حال بچه‌ها، چون در این مدت تمرینات خوبی داشتند از وضعیت جسمانی مطلوبی برخوردارند.

تو هم که جزو آماده‌ترین‌ها بودی.
به هر حال من دوست داشتم در بازگشت به تمرینات شرایطی را فراهم کنم که کادر فنی از من راضی باشد. کار خاصی نکردم و فقط دستورات کادر فنی را مو به مو انجام دادم. این برنامه‌ها برای همه بچه‌ها یکسان بود ولی خب من کمی بیشتر مایه گذاشتم. البته من شانس خوبی داشتم که توانستم آن‌ها را به درستی انجام بدهم.

فکر می‌کنی مسابقات با شرایط فعلی برگزار شود؟
چرا برگزار نشود؟ وقتی همه شرایط مراقبتی از بچه‌های تیم و کادر برگزاری مسابقات انجام می‌شود ما هم در سلامت کامل به مسابقات می‌رویم و رقابت‌ها به خوبی برگزار می‌شود.

یعنی نگرانی ندارید؟
البته نگرانی که هست! به هر حال ما به هتل، فرودگاه و داخل هواپیما می‌رویم و این هم ممکن است باعث شود کمی در معرض خطر قرار بگیریم، اما وقتی خودمان ماسک بزنیم و مراقب باشیم قطعاً هیچ مشکلی پیش نمی‌آید.

خبر داری تعدادی از بازیکنان و مربیان لیگ برتری مبتلا به بیماری کرونا شده‌اند؟
وقتی در سطح کشور آمار زیادی از این بیماری اعلام می‌شود طبیعی است فوتبالیست‌ها هم شاملش بشوند. فقط امیدوارم هرچه زودتر دوستان فوتبالی ما به شرایط مطلوب برگردند و در نهایت بیماری را با موفقیت پشت سر بگذارند. مگر خودمان نبودیم!

دکتر ستوده؟
بله! دکتر ستوده پزشک تیم ما در همان اوایل شیوع بیماری کرونا دچار این بیماری شد ولی امروز با سلامت کامل در کنار همه بچه‌هاست. ان‌شاءا… همه سلامت باشند و بتوان فوتبال را با قدرت انجام داد.

اوضاع روحی بازیکنان تیمتان چطور است؟
شکر خدا همه بچه‌ها از نظر روحی در وضعیت خوبی هستند و می‌توانند با قدرت وارد لیگ شوند. هر روز در تمرین بساط شوخی و خنده به راه است و دلتنگی بچه‌ها بابت دو سه ماه دوری از هم کاملاً برطرف شده.

مهمترین نکته در تمرینات چیست؟
انگیزه بالای بچه‌ها برای برگشتن به مسابقات!

برای استقلال بخت قهرمانی قائل هستید؟
ما به بازی‌های خودمان نگاه می‌کنیم و کاری به دیگر تیم‌ها نداریم. مهم این است که ما یک بازی از سایر تیم‌ها بیشتر داریم. در واقع همان یک بازی می‌تواند نقش تعیین‌کننده‌ای در سرنوشت ما داشته باشد. ما هم شانس قهرمانی داریم و قطعاً برای این مهم حتی یک قدم به عقب نمی‌آییم.

چطور؟
به هر حال دوست داریم هواداران استقلال راضی و خشنود باشند. امیدوارم در نهایت بتوانیم با نتیجه‌ای فوق العاده لیگ را به پایان برسانیم.

این مطلب را هم از دست ندهید: قلعه‌نویی: با برگزاری لیگ می‌خواهند بگویند کرونا در ایران عادی است

43503

[ad_2]

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *